PROFHILO – odzyskaj młodość w 5 minut z molekułami młodości

PROFHILO to światowa innowacja w dziedzinie odmładzania i bioremodelingu skóry. Unikalny, w pełni innowacyjny produkt na rynku medycyny estetycznej.
Rewolucyjna formuła – hybrydowy kompleks na bazie kwasu hialuronowego, zwalczający zwiotczenie skóry w strefie policzkowej i linii żuchwy.

Profhilo zwany również molekułą młodości gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie skóry, neutralizuje zwiotczenie skóry, opadanie tkanek, przywraca utracone z wiekiem parametry skóry.

Profhilo otrzymał złotą statuetkę za najlepszy zabieg wzmacniający skórę na kongresie AMEC w Paryżu oraz główną nagrodę w kategorii: „Iniekcyjna Innowacja roku 2015/2016” na targach CCR w Londynie.

Zabieg wykonywany jest w technice BAP (Beauty Aesthetic Points) czyli serii pięciu (na jedną stronę twarzy) specjalnie opracowanych punktów iniekcji, które zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji.
Technika BAP zarezerwowana do iniekcji preparatu Profhilo zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy.

Punkty iniekcji zostały wybrane w bezpiecznych obszarach daleko od dużych naczyń krwionośnych i gałęzi nerwowych, oraz w obszarach wspierających doskonałą dyfuzję produktu.

Zabieg Profhilo gwarantuje zawsze naturalne rezultaty.Nie poszerza twarzy i nie robi efektu tzw. ‘wypukłości’. Dzięki budowie molekularnej po Profhilo nie powstają siniaki czy zgrubienia podskórne.

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 1 miesiąca.

Efekty zabiegu:

  • lifting i odmłodzenie skóry twarzy/szyi
  • korekta owalu twarzy
  • redukcja opadających policzków
  • wysmuklenie twarzy
  • bioremodeling
  • poprawa gęstości i napięcia skóry
  • redukcja zmarszczek