Małgorzata Łodzińska – twórczyni, pomysłodawca i założyciel marki Gineka.

Czy można kochać swoją pracę i oddać jej całe serce? Taaaak ! Każdy dzień jej pracy jest tego dowodem. Łącząc swój zawód z miłością do ludzi, potrafi spędzać godziny przy kosmetycznym łóżku i potwierdzać zasadę, że w każdym człowieku jest piękno, tylko trzeba pomóc mu je wydobyć.

Wykwalifikowana specjalistka w zakresie zabiegów medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetyki podstawowej. Podobno nie można już zliczyć ile lat odjęła swoim pacjentom. Kocha pracę z igłą w ręce oraz na najwyższej klasy urządzeniach. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych do osiągnięcia.

Szkoleniowiec i trenerka, której ogromną przyjemność sprawia dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami. Dba o jak najlepszą atmosferę wśród swojej załogi i stara się, by praca z nią była dla wszystkich przyjemnością.

Angelika Malec – nasz Anioł, który z miłością i zaangażowaniem zajmuje się siedzibą w Obornikach Śląskich.

Pasjonatka odnowy biologicznej, naturalnych terapii oraz kosmetyków wspierających piękno ciała i dobre samopoczucie. Wykfalifikowana kosmetyczka, masażystka oraz dermokonsultantka, która swoje kwalifikacje rozszerzała w renomowanych salonach londyńskiego świata SPA&BEAUTY. Przez dwa lata z sukcesem prowadziła własną działalność w Anglii, głównie specjalizując się w masażach, zabiegach SPA na ciało oraz w pielęgnacji skóry i medycynie estetycznej. Ten czas również wykorzystywała na ciągłe szkolenia i rozszerzanie swoich umiejętności, które teraz procentują w Centrum Kliniki Urody Gineka.
Co Angelika mówi o sobie? „W pracy zawodowej stawiam na ciągły rozwój i podsycanie pasji związanej z kosmetyką. Najważniejsze dla mnie jest to, co czuję odnośnie mojej profesji oraz bycie autentyczną i szczerą sama ze sobą. Właśnie to ma prawdziwe znaczenie dla moich klientek. Daje im odczuć wyjątkowość i szacunek każdego, nawet najmniejszego zabiegu. Celebruję każdą czynność, dlatego wiem, że zawsze daję z siebie, to co najlepsze. Pasjonuje mnie podejście holistyczne do natury człowieka i jego ciała, dlatego nie ograniczam się tylko do jednego tematu i ciągle rozszerzam swoje horyzoty”.

Nasza wrocławska perełka – Joanna Wnętrzak

Absolwentka kosmetologii I i II stopnia w Wyższej Szkole Fizjoterapii. Do Wrocławia przyjechała na studia, pokochała to miasto i została tutaj na stałe .

Swoją pracę uwielbia za ogromny wachlarz możliwości, ciągły rozwój i kontakt ze wspaniałymi osobami. Jej ogromną pasją jest makijaż permanentny. Ceni naturalność oraz indywidualność każdego człowieka. Nigdy nie ma dosyć swojej pracy. Często powtarza, że po prostu kocha to, co robi!