Małgorzata Łodzińska – twórczyni, pomysłodawca i założyciel marki Gineka.

Czy można kochać swoją pracę i oddać jej całe serce? Taaaak ! Każdy dzień jej pracy jest tego dowodem. Łącząc swój zawód z miłością do ludzi, potrafi spędzać godziny przy kosmetycznym łóżku i potwierdzać zasadę, że w każdym człowieku jest piękno, tylko trzeba pomóc mu je wydobyć.

Wykwalifikowana specjalistka w zakresie zabiegów medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetyki podstawowej. Podobno nie można już zliczyć ile lat odjęła swoim pacjentom. Kocha pracę z igłą w ręce oraz na najwyższej klasy urządzeniach. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych do osiągnięcia.

Szkoleniowiec i trenerka, której ogromną przyjemność sprawia dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami. Dba o jak najlepszą atmosferę wśród swojej załogi i stara się, by praca z nią była dla wszystkich przyjemnością.

Angelika Malec – nasz Anioł, który z miłością i zaangażowaniem zajmuje się siedzibą w Obornikach Śląskich.

Pasjonatka odnowy biologicznej, naturalnych terapii oraz kosmetyków wspierających piękno ciała i dobre samopoczucie. Wykfalifikowana kosmetyczka, masażystka oraz dermokonsultantka, która swoje kwalifikacje rozszerzała w renomowanych salonach londyńskiego świata SPA&BEAUTY. Przez dwa lata z sukcesem prowadziła własną działalność w Anglii, głównie specjalizując się w masażach, zabiegach SPA na ciało oraz w pielęgnacji skóry i medycynie estetycznej. Ten czas również wykorzystywała na ciągłe szkolenia i rozszerzanie swoich umiejętności, które teraz procentują w Centrum Kliniki Urody Gineka.
Co Angelika mówi o sobie? „W pracy zawodowej stawiam na ciągły rozwój i podsycanie pasji związanej z kosmetyką. Najważniejsze dla mnie jest to, co czuję odnośnie mojej profesji oraz bycie autentyczną i szczerą sama ze sobą. Właśnie to ma prawdziwe znaczenie dla moich klientek. Daje im odczuć wyjątkowość i szacunek każdego, nawet najmniejszego zabiegu. Celebruję każdą czynność, dlatego wiem, że zawsze daję z siebie, to co najlepsze. Pasjonuje mnie podejście holistyczne do natury człowieka i jego ciała, dlatego nie ograniczam się tylko do jednego tematu i ciągle rozszerzam swoje horyzoty”.

Katarzyna Konarska – kosmetyczka z sercem, opiekunka Kliniki w Jelczu – Laskowicach. Absolwentka Szkoły Kosmetycznej Beauty Expert oraz Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu.

Kasia uwielbia pracę ze skórą. Najistotniejszym jest dla niej to, aby zabieg spełniał oczekiwania klientki/a. Sprawia Jej ogromną przyjemność, gdy korzystne zmiany wyglądu, a co za tym idzie także samopoczucia, powodują uśmiech na twarzy osób korzystających z Jej usług. odwiedzających naszą Klinikę.
Co Kasia mówi o sobie: „Lubię dawać poczucie komfortu oraz pełnego relaksu przy zabiegach SPA, dbać o bezpieczeństwo i higienę wszelkich czynności, dzięki którym klienci naszej Kliniki wracają po więcej i więcej i więcej. Zaangażowanie i empatia jest we wszystkim co robię, dlatego pozwól mi zadbać o Ciebie.”