LIPOLIZA INIEKCYJNA – redukcja tkanki tłuszczowej

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.

Lipoliza to obecnie najnowocześniejszą metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.

Zabiegi tego typu stają się na świecie alternatywą dla bolesnych i obarczonym powikłaniami zabiegów jak odsysanie tłuszczu (liposukcja). Jest to obecnie najbezpieczniejsza i niedroga medyczna metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z danego obszaru.

Lipoliza iniekcyjna to deponowanie w tkankę tłuszczową mieszanki fosfatydylocholiny, deoksycholatu i np. L-karnityny lub krzemionki organicznej. Fosfatydylocholina PPC to naturalny składnik naszego organizmu- lecytyna. W medycynie od dawna stosowana jest w leczeniu zatorów tłuszczowych czy też redukcji lipidów we krwi. Fosfatydylocholina i deoksycholat podawane są w tkankę tłuszczową powodując rozpad trójglicerydów po zniszczeniu komórek tłuszczowych. L-karnityna przyspiesza metabolizm tłuszczu.

Zabieg lipolizy jest przeznaczony dla osób z nadwagą lub osób z normalną wagą, które borykają się z nadmiernymi depozytami tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała tj:fałdy na plecach, brzuch, uda itp., których trudno pozbyć się w wyniku diety czy ćwiczeń fizycznych.

Efekty zabiegu:

– utrata kilku cm w obwodzie w miejscu iniekcji,
– lepszy metabolizm komórek skóry,
– lepsze mikrokrążenie,
– stymulacja regeneracji skóry,
– lepsze odżywienie skóry

 

Przeciwwskazania:

– ciąża oraz karmienie piersią,
– zaburzenia krzepnięcia krwi,
– padaczka oraz choroby wątroby i nerek,
– aktywne infekcje skórne w miejscu wstrzyknięć,
– alergia na składniki preparatu

Cena uzależniona jest od obszaru poddanego zabiegowi, ilości tkanki tłuszczowej i ilości wstrzykniętego preparatu.

Przykładowe ceny

Podbródek – 400 zł
Ramiona – 800 zł
Brzuch – 800 – 1000 zł
Boczki – 800-1000 zł
Uda – wewn.strona/ uda zewn.strona – 800-1000 zł
Obszar nad kolanami – 800 zł
Biodra – 800-1000 zł