OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – „Wampirzy lifting” –  eliksir młodości

Terapia osoczem bogatopłytkowym polecana jest osobom poszukującym produktów naturalnych i w pełni kompatybilnymi z ich organizmem, a także tym wszystkim, którzy są uczuleni na inne preparaty.

Jest to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta. Zabiegi zużyciem osocza są z ogromnym sukcesem, od wielu lat, stosowane w chirurgii, stomatologii czy ortopedii.

Osocze bogatopłytkowe stymuluje komórki macierzyste do namnażania oraz pobudza fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. Zabieg zapewnia długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy, a przy tym jest całkowicie naturalny i biokompatybilny z Twoim ciałem, bez ryzyka wystąpienia nietolerancji czy alergii.

Wskazania do zabiegu:

  • rewitalizacja skóry twarzy (skóra zmęczona, bez napięcia, niejednolity kolor, skóra wysuszona, wiotka, pozbawiona blasku)
  • oznaki starzenia się skóry (fałdy, zmarszczki, zapadnięta skóra, zmniejszona gęstość skóry)
  • brak jędrności skóry ciała (po szybkich utratach wagi, ciąży)
  • zbyt mały, wiotki i asymetryczny biust/pośladki
  • łysienie
Zabieg polega na pobraniu przez personel medyczny niewielkiej ilości (20 – 80 ml) krwi do specjalnych probówek, które poddaje się wirowaniu w celu oddzielenia erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie wstrzykuje się w skórę stosując klasyczną technikę mezoterapii bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.